O nas

Centrum Kosmetologii Aisha

Centrum Kosmetologii Aisha  zostało założone w 2008r.  Nieustannie poszerzamy wiedzę i zdobywamy doświadczenia, aby móc skutecznie wydobywać piękno z ludzkiego ciała. Udaje nam się to dzięki zastosowaniu najlepszych receptur kosmetycznych i najnowocześniejszej aparatury kosmetologicznej.

Udowodnimy Ci, że piękno tkwi w Tobie!!!

– Centrum Kosmetologii Aisha –

Pragniemy zagwarantować Państwu pełne zadowolenie z naszych usług, przywrócić wiarę we własny urok i wdzięk, przywrócić również wewnętrzną równowagę i wspaniałe samopoczucie.

W Centrum Kosmetologii Aisha zajmujemy się:

  • kosmetologią estetyczną,
  • kosmetyką upiększającą,
  • zabiegami na twarz, ciało, dłonie, stopy rzęsy… 

Współpracujemy z najlepszymi dystrybutorami dermokosmetyków z Włoch, Hiszpanii, USA… Korzystamy z wielu znanych i skutecznych technologii.

Pracujemy na najnowocześniejszej aparaturze: Laserze CO2 służący do likwidacji przebarwień, blizn, rozstępów; Laserze Q-Switch do usuwania tatuaży; Laserze Vascu Master do zamykania naczynek; Karboxyterapii- leczenie dwutlenkiem węgla; Kriolipolizie- likwidacja tkanki tłuszczowej, Liporadiologii modelującej ciało; MediLine ICE III służące do fotoodmładzania, fotodepilacji, termoliftingu, urządzeniach do makijażu permanentnego, mikrodermabrazji,  oxybrazji, kawitacji, mezoterapii i wielu innych.

– Centrum Kosmetologii Aisha –

Spełniamy Twoje wymagania !!!

Rozwijamy się w dynamicznym tempie !Nieustannie poszerzamy swoją ofertę. Już teraz możecie Państwo sami przekonać się na własnej skórze o skuteczności i geniuszu wszystkich nowoczesnych technologii. Naszym priorytetem jest etyczne, bardzo indywidualne podejście do każdego klienta z wielką troską i starannością. Higiena i czystość, relaksacyjna muzyka  w oddzielnych gabinetach zabiegowym dadzą Państwu poczucie maksimum intymności i swobody.

Sprawdź nas jeszcze dziś!!

Pomożemy Twojemu ciału!

Dobierzemy indywidualny program pielęgnacji twarzy!

Ponadto doradzimy kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, ciała, dłoni i stóp.

Nie wiesz jaki prezent podarować bliskiej osobie? Jesteśmy rozwiązaniem na twój dylemat…

Proponujemy zakup bonu podarunkowego!

Centrum Kosmetologii Aisha

Serdecznie zapraszamy!!

Centrum Kosmetologii Piła
Joanna Serówka

Tagi: